Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Průvodce obcí > Aktuality > Senioři, nedejte se! Interaktivní divadlo pro dříve narozené

Senioři, nedejte se! Interaktivní divadlo pro dříve narozenéDatum konání:
25.10.2023

Senioři, nedejte se – interaktivní divadlo pro dříve narozené

V případě zájmu prosím občany obce Staré Buky, aby mě kontaktovali co nejdříve osobně na OÚ, emailem starosta@starebuky.cz, telefonicky na tel. 499898332, 724 221 817 a podle počtu zájemců zajistí Obec dopravu do Pilníkova a nazpět.

 

Pilníkov bude ve středu 25. října 2023 od 16 hodin hostit zajímavé představení. Herci Divadla VeTři přivezou do sálu restaurace Slunce preventivní program „Senioři, nedejte se!“. Akci pořádá Policie České republiky ve spolupráci s Místní akční skupinou Království – Jestřebí hory, o.p.s. a Městem Pilníkov.

Interaktivní program Policie ČR podpořil Odbor prevence kriminality Ministerstva vnitra ČR. Zaměřený je hlavně na seniory, kterým přináší rady a informace proti majetkové kriminalitě nebo telefonickým či internetovým podvodům. Herci z Divadla VeTři sehrají sérii krátkých scének na aktuální téma: Jak se bránit podvodníkům. „Přibližně hodinový program bude zaměřený na online prostředí. V Pilníkově bude přítomen i policejní preventista, který v případě zájmu k seniorům promluví a zodpoví jejich dotazy. Na místě budou připraveny i preventivní materiály,“ vysvětluje Jan Balcar, ředitel spolupořádající MAS Království – Jestřebí hory.

Vstup je zdarma a je volný. Zájemci, kteří si chtějí místo zajistit dopředu, tak se mohou do 23. října registrovat na e-mailové adrese redakce@kjh.cz, nebo telefonním čísle 705 824 436.

Těšíme se na vás!

Petr Záliš, MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s.

Seniori nedejte se 25.10.2023 od 16 h Pilnikov.png